• Üretim sistemimiz Uluslararası ISO 9001:2015 ve ISO 22716-2007 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.
  • Süreçlerimizde ürün kalitesini sağlamak için Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde, etkin ve verimli bir şekilde müşterilerimize istenilen kalitede, uygun maliyette ürün sağlıyoruz.
  • Çalışanlarımızı işini seven, sahiplenen, saygılı ve sürekli kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunacak gerekli eğitimleri sağlamak.
  • Gelişen teknolojileri de takip ederek kozmetik sektöründe, ulusal ve uluslararası müşterilerimizin taleplerini, beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve memnuniyetini en üst düzeye tutmak.
  • Kozmetik sektörünün gerektirdiği yasa ve yönetmeliklerini taahhüt ederek, Kalite Yönetim Sistemi ve GMP (iyi üretim uygulamaları) şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli bir şekilde iyileştirmek.
  • Kalitenin sürekli geliştirilmesine gösterilen hassasiyet ile yenilikçi, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler, düşük maliyetle ve kısa teslim süreleri ile üretilerek iç ve dış pazara hızlı cevap veriyoruz.

Aksan Cosmétique

Aksan Kozmetik 2008 yılında Deep Fresh markası ile ıslak mendil sektöründe kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren uluslararası bir güç olma hedefi ile İstanbul’da kurulmuştur. İlerleyen yıllarda Comfort Love, Happy Kinder ve Savon De Royal markaları ile uluslararası bir güç haline gelmiştir.

Aksan Kozmetik San ve Tic A.Ş.
Deliklikaya Mah. Kısıklı Cad. Teskoop San. Sit. No:23-25 Arnavutköy İstanbul
+90 212 407 04 24

Copyright © Aksan Kozmetik San ve Tic A.Ş. 2020