Biz Kimiz?

Aksan Kozmetik olarak, 2008 yılında ıslak mendil ile başladığımız yolculuğumuza, kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirerek sektörde lider olma yolunda çok çalışarak devam ediyoruz.

Ar-Ge ekibimizin kullanıcı dostu içeriklerden faydalanarak oluşturduğu bakım ürünlerimiz ile bugün 6 kıtada 95 ülkeye ihracat yapıyoruz. Ayrıca sektörün önde gelen markaları ve pazar zincirleri için özel markalı ürünler üretiyoruz.

İstanbul – Hadımköy’de bulunan 30 bin metrekarelik entegre üretim tesisimizde Sedex, ISO ve GMP kalite standartlarında üretim yapıyoruz.

Türkiye’de sıvı dolum kapasitesi en yüksek firmalardan biriyiz. Ayrıca entegre tesisimizde kulak çubuğu, plastik kapak, pet şişe, fitil pamuk gibi tamamlayıcı ürünler de üretiyoruz.

PET ambalajları ve PP enjeksiyon üretim hatları ile kendi plastik ambalaj ihtiyacımızı karşılıyoruz ve aynı zamanda hem Türkiye’de hem dünyada birçok markaya da tedarik ediyoruz.

Genel ve kişisel temizlik ürünleri sıvı üretiminde yılda 100 bin tona, Islak mendil üretiminde yılda 220 milyon pakete, Pet şişe üretiminde ise 50 milyon adede ulaşmış durumdayız.

İç ve dış pazarda, DeepFresh, Savon De Royal, Comfort Love, UltraFresh ve Bebe Royal markalarımız ile ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Büyük bir endüstri yatırımı ile birlikte,
Yeni başarı hikayeleri yaratmak için üretim
kapasitemizi 2 kat arttırdık.

100 Bin Ton Sıvı Dolum Kapasitesi

220 Milyon Paket Islak Mendil

120 Milyon Adet PP Kapak

20 Milyon Kutu Kulak Çubuğu

50 Milyon Adet Pet Şişe

Misyonumuz

Çalışanlarımıza, heyecan ve tutku ile çalışabilecekleri ortamlar yaratarak, kişisel bakım kozmetik pazarının gelişimine katkıda bulunmak, müşterilerimize doğru kalite-fiyat oranını sağlamak ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

Tüm paydaşların memnuniyetini sürekli yükselterek, hayatı kolaylaştıran inovatif, ulaşılabilir ve önde gelen global markalardan biri olmak.

Temel Değerlerimiz

✔︎ Güven
✔︎ Müşteri Memnuniyetini Önemseyen
✔︎ Çevreye Duyarlılık
✔︎ Çalışana Değer Veren
✔︎ Yenilikçilik
✔︎ Dürüstlük
✔︎ Çözüm Odaklı
✔︎ İş Ahlakı ve Dürüstlük
✔︎ Sorumluluk